Apie mus

CiDY – populiarus kokybiškų eksploatacinių medžiagų Kinijos gamintojas, sėkmingai vykdantis veiklą nuo 2010 m. Mes galime jums pasiūlyti kokybiškas eksploatacines medžiagas BROTHER ir DYMO gamintojų įrenginiams: juosteles, kasetes, tonerius ir etikečių spausdintuvus.

Kodėl pasirinkti mus?

Pasakykite mums kokias juosteles naudojate, o mes užtikrinsime, kad jas visada turėsime sandėlyje. Dėl to nebereikės laukti kelių savaičių belaukiant siuntos, kai darbus reikia atlikti čia ir dabar.

Pasirinkimas

Originalios etiketės ir juostelės būna riboto spalvų ir dydžių, tačiau analoginių yra įvairiausių, pritaikytų pagal jūsų norus ir poreikius.

Jokių papildomų administravimo mokesčių

Kitos elektroninės parduotuvės taiko papildomą mokestį jei perkate pvz. už mažiau nei 15 EUR. Pas mus tokių mokesčių nėra, tad jei jums reikia vienos juostelės už ją ir sumokėsite.

Greitis

Net 95 proc. jūsų užsakymų, kuriuos turime sandėlyje kurjeriu pristatome jau kitą darbo dieną!

Išskirtinis dėmesys

Kadangi vykdome individualią veiklą pagal pažymą ir turime partnerius ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Olandijoje ir Kinijoje, galime garantuoti, kad prekės, kurios neturime sandėlyje, jus pasieks kuo greičiau.

Sutaupykite iki 60 proc. išlaidų

Žinoma, šios juostelės nėra originalios, tačiau patikrinta kokybė ir 60 proc. mažesnės išlaidos spausdinimui daug ką pasako. Norite įsitikinti? Prašykite mūsų nemokamo pavyzdžio.

Atsiskaitymo būdai

Pas mus rasite platų atsiskaitymo būdų sąrašą: el. bankininkyste, pavedimu, išankstine sąskaita, paštomate ar kurjeriui kortele (COD), dėl to nepatirsite nė menkiausio nepatogumo.

Kaina

Šiuo metu brangstant energetiniams ištekliams ir kylant infliacijai, mes garantuojame, kad jus pirksite juosteles ir etiketes visą laiką ta pačia kaina, dėl to galite planuoti savo biudžetą net metams į priekį.

Asortimentas

Mūsų Brother ir Dymo eksploatacinių medžiagų asortimentas labai platus, tad jei ko nerandate, kreipkitės į mus- mes jus pakonsultuosime!

Išrašome sąskaitas faktūras tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims.

Kažko neradote? Rašykite mums info@cidyjuosteles.lt ar skambinkite +370 6717 62 68